У небі над СУМЩИНОЮ знищено 40 рашистських «шахедів»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«За інформацією штабу територіальної оборони Сумської області з початку року у небі над Сумщиною збито 40 ворожих БпЛА типу “Шахед”.

Дякуємо нашим Захисникам неба, Збройним силам України!

Слава Україні!»

Про відключення електроенергії на СУМЩИНІ 7 липня 2024 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12236-pro-vidkliuchennia-elektroenerhii-na-sumshchyni-7-lypnia-2024-roku

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.