Сьогодні рашисти в основному територію СУМЩИНИ атакували дронами…

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 3 липня 2024

Протягом дня росіяни здійснили 25 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області.

Зафіксовано 80 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Глухівська, Есманьська, Дружбівська, Свеська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Краснопільська громада: здійснено удар 2 FPV дронами (2 вибухи), артобстріл (2 вибухи), обстріли з мінометів (7 вибухів).

Середино-Будська громада: зафіксовано удар 1 FPV дроном (1 вибух), обстріли з артилерії (18 вибухів), міномету (3 вибухи).

Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (9 вибухів).

Свеська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Зноб-Новгородська громада: були мінометний обстріл (3 вибухи) та артобстріл (6 вибухів).

Дружбівська громада: ворог вдарив з мінометів (3 вибухи) та наніс удар 2 FPV дронами (2 вибухи).

Есманьська громада: здійснено мінометні обстріли (12 вибухів).

Глухівська громада: нанесено удари FPV дронами (2 вибухи).

Білопільська громада: росіяни били з артилерії (4 вибухи)».

На СУМЩИНІ 4 липня 2024 року встановлені графіки погодинних відключень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12222-na-sumshchyni-4-lypnia-2024-roku-vstanovleni-hrafiky-pohodynnykh-vidkliuchen

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.