Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 85 ударів: пошкоджено приватне домогосподарство…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 липня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 21 вибух. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Есманьська, Шалигинська громади.

Білопільська громада: здійснено обстріл з використанням FPV дрону (1 вибух).

Есманьська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (3 вибухи).

Юнаківська громада: був обстріл з танку (1 вибух).

Шалигинська громада: ворог бив з артилерії (12 вибухів).

Краснопільська громада: росіяни вдарили з артилерії (1 вибух) та здійснили скидання 3-х боєприпасів з БпЛА (3 вибухи)».

На Сумщині поліцейські задокументували наслідки ворожих влучань

Упродовж минулої доби окупанти обстріляли 16 населених пунктів прикордоння області. Загалом нараховано 77 ударів.

Внаслідок атак з боку держави-агресора пошкоджено 1 приватне домоволодіння.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Державний кордон на СУМЩИНІ прагнула перетнути рашистська ДРГ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12209-derzhavnyi-kordon-na-sumshchyni-prahnula-peretnuty-rashystska-drh

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.