Прокуратура повернула СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ 276,7 га землі вартістю 1,1 млрд грн, яку незаконно привласнила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА…

За позовом Конотопської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Сумської області скасовано державну реєстрацію права власності за Буринською міською радою на 4 земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею 276,7 га вартістю 1,1 млрд грн.

Прокуратурою встановлено, що у 2022 році державним реєстратором за Буринською міською радою зареєстровано право комунальної власності на 4 земельні ділянки.

Однак зміна права власності земель, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, суперечать нормам Земельного та Лісового кодексів України.

Суд погодився з позицією прокуратури, відтак зобов’язав Буринську міську раду повернути ці землі законному розпоряднику – Сумській обласній раді.

Зауважимо, що міським головою БУРИНІ є ВІКТОР ЛАДУХА, а голова СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ВІКТОР ФЕДОРЧЕНКО…

У ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ РОЗВІДКИ пояснили, чому рашисти не наступають на СУМЩИНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12184-u-holovnomu-upravlinni-rozvidky-poiasnyly-chomu-rashysty-ne-nastupaiut-na-sumshchynu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.