Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом, щоб голубим небом не снували ворожі ракети та дрони, а на ньому світило сонце й зігрівало звільнену УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ!»

У статті 3 Конституції України записано: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».

Ці рядки, які записані до Конституції, підтведжують те, за що українці борються, і заради чого тисячі відважних людей віддають свої життя.

І ми обов’язково відстоїмо свої права та свободи, переможемо у боротьбі з ворогом, і як записано в Конституції: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».

Конституційні права і свободи є фундаментальною основою існування та розвитку Українського народу, а тому держава зобов’язана створювати ефективні організаційно-правові механізми для їх реалізації.

Відсутність таких механізмів нівелює сутність конституційних прав і свобод, оскільки призводить до того, що вони стають декларативними, а це є неприпустимим у правовій державі.

Україна ж прагне стати правовою державою – і зробила ще один крок до вступу в ЄС, де вже давно створені організаційно-правові механізми.

І людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека там визнаються дійсно найвищою соціальною цінністю…

28 червня 2024 року ми відзначаємо свято – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

І воно набуває особливого значення – адже своє право на національні цінності нам нині доводиться відстоювувати у двобої із російськими загарбниками..

«Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною», – так записано в Конституції України. І сьогодні за це на полі бою борються славні наші ЗСУ, а в тилу небайдужі за долю держави й власну долю українці матеріально їм допомагають – донатять і на зібрані кошти придбають і дрони, і техніку тощо.

А аграрії вирощують дорідні врожаї, щоб забезпечити продовольчу безпеку і ЗСУ, і всім українцям.

Зі святом ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

І хай це свято, яке відбувається у воєнне лихоліття, стане символом єдності та сили нашого УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

І нехай законність і демократія, справедливість і рівність, врешті-решт, запанують у нашій державі.

Бажаю якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом, щоб голубим небом не снували ворожі ракети та дрони, а на ньому світило сонце й зігрівало звільнену УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова Громадської організації «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.