Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти по території СУМЩИНИ нанесли майже 115 ударів: одна цивільна особа отримала поранення, знищено приватне домоволодіння, пошкоджено вулики, лазню, загинула домашня худоба…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 27 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 5 вибухів.

Обстрілів зазнали Хотінська та Білопільська громади.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).

Білопільська громада: по території громади росіяни вдарили з артилерії (3 вибухи).

Слідчі поліції Сумщини продовжують документувати наслідки воєнних злочинів вчинених рф

Упродовж минулої доби ворожі війська з різних видів зброї обстріляли 20 населених пунктів області. Загалом зафіксовано 111 ударів.

Внаслідок атак окупантів одна цивільна особа отримала поранення, знищено приватне домоволодіння, пошкоджено вулики, приміщення приватної лазні, паркан, а також загинула домашня худоба.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли майже 150 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено приватний житловий будинок та господарчу споруду… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12191-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-nanesly-maizhe-150-udariv-po-terytorii-sumshchyny-poshkodzheno-pryvatnyi-zhytlovyi-budynok-ta-hospodarchu-sporudu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.