У ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ РОЗВІДКИ пояснили, чому рашисти не наступають на СУМЩИНУ…

ЗСУ зламали плани російської армії щодо наступу на Харківщину у травні, окупанти зазнали великих втрат.

І тому ворог відмовився йти штурмом на Сумську область.

Про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР Міноборони Андрій Юсов, пише Слово і діло.

За його словами, через невдалу операцію росіян на Харківщині, вони відмовилися від наступу на Сумщину.

«Ситуація на Сумщині принишкла, зокрема тому, що на Харківському напрямку ситуація пішла не за планом і вони (росіяни – ред.) не змогли розвинути свої плани далі так, як планували. Проте небезпека ворожих ДРГ залишається. Угруповання на північному кордоні є, потенційно загроза залишається», – сказав Андрій Юсов.

Він додав, що наміри рф на Харківщині були зламані.

«Вони змушені перекидати резерви, у тому числі з інших напрямків, які для них є чутливими, а це говорить про великі втрати, про те, що у них ситуація точно не за планом», – сказав представник ГУР.

При цьому, за словами Андрія Юсова, ворог і надалі намагатиметься розтягувати українські резерви та відволікати, зокрема, і ситуацією на сході.

Зауважимо, з 10 травня 2024 року росія спробувала піти у наступ на півночі Харківської області, але зазнала невдачі. Окупанти загрузли в боях за Вовчанськ…

Чи піде росія на СУМЩИНУ і де може початися можливий наступ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12100-chy-pide-rosiia-na-sumshchynu-i-de-mozhe-pochatysia-mozhlyvyi-nastup

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.