Минулої доби рашисти обстріляли 28 населених пунктів СУМЩИНИ: пошкоджено 3 приватні житлові будинки...

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Армія рф продовжує завдавати ударів по громадам Сумської області: поліція документує наслідки

За минулу добу піддавались обстрілам 28 населених пунктів Сумщини. Загалом нараховано 143 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено три приватні житлові будинки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні вночі та зранку рашисти нанесли 10 ударів з різних видів озброєння: зафіксовано 34 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12178-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-nanesly-10-udariv-zafiksovano-34-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.