Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ майже 60 ударів: зруйновано приміщення магазину...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 21 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 37 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська Краснопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив зі ствольної артилерії (4 вибухи).

Краснопільська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Хотінська громада: здійснено обстріли з мінометів (7 вибухів).

Великописарівська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).

Білопільська громада: зафіксовано атаку FPV-дрона (1 вибух), мінометні обстріли (10 вибухів), скидання ВОГ з БпЛА (2 вибухи), артилерійський обстріл (4 вибухи)».

Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки ворожих обстрілів з боку рф:

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області.

Загалом нараховано 46 ударів.

Внаслідок чого зруйновано приміщення магазину.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні вночі та зранку територію СУМЩИНИ рашисти атакували безпілотниками… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12170-sohodni-vnochi-ta-zranku-terytoriiu-sumshchyny-rashysty-atakuvaly-bezpilotnykamy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.