Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку по території СУМЩИНИ рашисти нанесли майже 100 ударів: 1 людина загинула, 7 отримали поранення різного ступеню тяжкості, пошкоджено об’єкт інфраструктури…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Ситуація на прикордонні станом на 8.00 15 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 26 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: зафіксовано обстріл з використанням 1 FPV дрону (1 вибух). мінометний обстріл (1 вибух), артилерійський обстріл (1 вибух).

Білопільська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів)

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Есманьська громада: відбулися обстріли з використанням FPV дронів (2 вибухи). Середино-Будська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (3 вибухи)».

Слідчі поліції Сумщини продовжують документувати на місцях наслідки обстрілів військ рф:

Минулої доби ворог здійснив обстріли 22 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 81 удар.

Внаслідок обстрілів 1 людина загинула, ще 7 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Пошкоджено об’єкт інфраструктури.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.

Сьогодні рашисти вдарили по громаді на СУМЩИНІ: одна людина загинула, 4 отримали поранення різного ступеня тяжкості… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12156-sohodni-rashysty-vdaryly-po-hromadi-na-sumshchyni-odna-liudyna-zahynula-4-otrymaly-poranennia-riznoho-stupenia-tiazhkosti

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.