СЕРГІЙ ГЕЛЕТА, старший лейтенант, Герой із смт ТЕРНИ, що в РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: Героя поховають 16 червня 2024 році в ТЕРНАХ…

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«Повертається додому, щоб навіки попрощатися з усім живим, житель селища Терни ГЕЛЕТА СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, 14.06.1968 р. н.

Офіцер, старший лейтенант, був мобілізований 21.09.2022. Пройшов 3 учбові курси офіцерів штурмових підрозділів. Був командиром штурмової роти. У квітні 2024 року потрапив у район населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області. Героїчно загинув 07 червня 2024 року від тяжких поранень, несумісних з життям.

У Героя залишилися старенькі батьки та 2 брати.

Сергій Іванович був глибоко віруючою людиною. Постійно відвідував місцеву церкву. Вірив у Бога і Перемогу.

Побратими цінували його за майстерність, професіоналізм, сумлінну і бездоганну службу, за що був нагороджений грамотою керівництва.

Висловлюємо щирі співчуття рідним.

Вічна слава Герою!

Давайте разом проведемо Героя в останню дорогу!

Завтра, 16 червня, просимо усіх долучитися до прощання з Гелетою Сергієм Івановичем, жителем селища Терни.

О 9.45 об'єднаємося в «живий» коридор від лікарні в Недригайлові у напрямку села Засулля і далі.

Об 11:00 відбудеться відспівування у Тернівському храмі.

З 12.00 створюємо «живий» коридор вулицями Перемоги, Шкільна, Центральна, Незалежності у Тернах.

Давайте гідно проведемо Героя, який наближав Перемогу!»

У селі УСПЕНКА, що в БУРИНСЬКІЙ ТГ, поховали Героя ІВАНА БОКАТОВА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12146-u-seli-uspenka-shcho-v-burynskiy-th-pokhovaly-heroia-ivana-bokatova-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.