Сьогодні рашисти вдарили по громаді на СУМЩИНІ: одна людина загинула, 4 отримали поранення різного ступеня тяжкості…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«росіяни продовжують знищувати цивільне населення та інфраструктуру Сумщини.

Сьогодні, 14 червня ворог наніс удар по Шосткинській громаді.

Попередньо, одна людина загинула, четверо отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Постраждалим надано необхідну медичну допомогу. На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки ворожої атаки уточнюються.

Дотримуйтесь правил безпеки, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги».

Поліцейські-вибухотехніки знищили 152-міліметровий снаряд, яким рашисти обстріляли територію СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/12155-politseiski-vybukhotekhniky-znyshchyly-152-milimetrovyi-snariad-iakym-rashysty-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.