Сьогодні зранку росіяни, застосувавши FPV-дрон, обстріляли соціальний автобус, у якому перебували понад 20 людей, у громаді на СУМЩИНІ: наслідки ворожої атаки уточнюються…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Ворог продовжує чинити злочини проти мирного населення Сумщини!

Сьогодні, 14 червня зранку росіяни, застосувавши FPV-дрон, обстріляли соціальний автобус у Есманській громаді Шосткинського району.

В автобусі перебувало понад 20 людей.

Попередньо, троє жінок отримали поранення, різного ступеня тяжкості. Постраждалим надано медичну допомогу.

Всіх пасажирів автобуса евакуйовано.

Наслідки ворожої атаки уточнюються.

Бережіть себе та рідних, скористайтеся можливістю евакуації у більш безпечні місця.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 14 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 30 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Великописарівська та Дружбівська громади.

Юнаківська громада: з території рф здійснено удар дроном-камікадзе типу «FPV» (1 вибух).

Великописарівська громада: був обстріл з АГС (10 вибухів).

Дружбівська громада: зафіксовано атаку БлЛА «Герань-2» (2 вибухи).

Білопільська громада: з ворожого БпЛА здійснено скидання ВОГ (4 вибухи), артобстріли (7 вибухів), атаку FPV дронів (7 вибухів)».

Ворог не припиняє обстрілювати територію УКРАЇНИ, завдаючи ударів зі своєї території, в тому числі це стосується і СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12152-voroh-ne-prypyniaie-obstriliuvaty-terytoriiu-ukrayiny-zavdaiuchy-udariv-zi-svoiei-terytorii-v-tomu-chysli-tse-stosuietsia-i-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.