Погода на СУМЩИНІ з 14 по 16 червня 2024 року: без опадів і з помірними опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА реулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 11 по 13 червня 2024 року: короткочасні грозові дощі, подекуди з градом та шквалистим посиленням вітру… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12142-pohoda-na-sumshchyni-z-11-po-13-chervnia-2024-roku-korotkochasni-hrozovi-doshchi-podekudy-z-hradom-ta-shkvalystym-posylenniam-vitru

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 14 червня 2024 року погоду визначатиме поле зниженого атмосферного тиску: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі +12°..+17°, вдень +21°..+26°, по м.Суми вночі +14°..+16°, вдень +23°..+25°.

15 червня 2024 року буде хмарно, помірний дощ. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +12°..+17°, вдень +19°..+24°.

16 червня 2024 року очікується хмарно, вночі невеликий, вдень помірний дощ. Вітер північно-східній сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +13°..+18°, вдень +20°..+25°.

Ворог не припиняє обстрілювати територію УКРАЇНИ, завдаючи ударів зі своєї території, в тому числі це стосується і СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12152-voroh-ne-prypyniaie-obstriliuvaty-terytoriiu-ukrayiny-zavdaiuchy-udariv-zi-svoiei-terytorii-v-tomu-chysli-tse-stosuietsia-i-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.