Ворог не припиняє обстрілювати територію УКРАЇНИ, завдаючи ударів зі своєї території, в тому числі це стосується і СУМЩИНИ…

У Держприкордонслужбі відзначили певні зміни в тактиці російських окупантів щодо обстрілів прикордонних територій.

Останнім часом фіксується зниження застосування авіації та загальної кількості обстрілів порівняно з весняним періодом, розповів в ефірі «Ми – Україна» речник ДПСУ Андрій Демченко.

Втім, попри це, окупанти не припиняють щодобово обстрілювати України, завдаючи ударів зі своєї території. Зокрема, за минулу добу на Сумщині зафіксовано щонайменше два десятка обстрілів по прикордонних територіях.

«Ворог не припиняє обстрілювати територію України, завдаючи ударів зі своєї території, в тому числі це стосується і Сумської області. За минулу добу зафіксовано щонайменше 20 обстрілів по українському прикордонню. Застосовується і авіація, хоч за останній час ми фіксуємо певне зниження обстрілів з застосуванням авіації, а також загальної кількості обстрілів», – зауважив Андрій Демченко.

Він наголосив, що якщо порівнювати з весною, то тоді кількість обстрілів була значно більшою. Однак, очевидно, що ворог не бажає повністю відмовлятися від атак на прикордонні райони, продовжуючи тероризувати місцеве населення та завдавати шкоди інфраструктурі.

За даними Сумської ОВА, минулої доби та вночі військовослужбовці рф здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 57 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська та Середино-Будська громади.

Також, за його словами, знизилася активність ворожих ДРГ на прикордонні.

«Хоч і ворог повністю не відмовився від цього, і ДРГ інколи намагаються зайти на територію України, але такої активності, як це було раніше, ми не бачимо», – зазначив речник.

На СУМЩИНІ водій легкового автомобіля не впорався з керуванням, допустив з'їзд на узбіччя з подальшим перекиданням до кювету: водій загинув, дві пасажирки ушпиталені до лікарні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/12149-na-sumshchyni-vodii-lehkovoho-avtomobilia-ne-vporavsia-z-keruvanniam-dopustyv-zizd-na-uzbichchia-z-podalshym-perekydanniam-do-kiuvetu-vodii-zahynuv-dvi-pasazhyrky-ushpytaleni-do-likarni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.