У місті БУРИНЬ орден «За мужність» вручили дружині полеглого прикордонника ОЛЕКСАНДРА ЯКУШЕВА…

Указом Президента України від 30 грудня 2023 року № 870 інспектор прикордонної служби вищої категорії-начальник зенітно-ракетного відділення прикордонної зенітно-ракетної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України Олександр Вікторович Якушев нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

До Буринської громади для вручення високої нагороди сім’ї полеглого воїна-прикордонника приїхав заступник начальника Сумського прикордонного загону полковник Сергій Любашевський.

Наказом Голови Держприкордонслужби України молодшому сержанту Олександру Якушеву присвоєно військове звання «сержант» (посмертно).

Життя Олександра, це життя із дитинства, пов’язане із Збройними Силами.

Народився 7 лютого 1977 року у місті Конотоп у родині кадрового військового.

Чотири роки разом із батьками жив у Німеччині.

У 1996-1997 роках служив строкову військову службу у десантних військах у Болграді.

У 1999 році переїхав у Буринь, де жили дідусь та бабуся по батьковій лінії.

У Бурині одружився. Дружина Юлія працює в одній з крамниць міста, ростуть два сини: старший – студент, менший – школяр.

Олександр за мирного часу заочно навчався в одному із вузів Харкова. Водночас, вдома займався вирощуванням грибів.

Затим опанував спеціальність із монтажу систем опалення, водопостачання, де досяг значних досягнень. І на столичному ринку спеціалістів подібного профілю цінувався акуратністю, швидкістю та якістю у виконанні робіт.

Разом із дружиною у затишному куточку Бурині, неподалік від батьківської оселі, купили будинок, у якому власними силами робили ремонт.

У січні 2023 року Олександр Якушев мобілізований до Державної прикордонної служби України.

19 вересня 2023 року у районі населеного пункту Першотравневе Ізюмського району Харківської області Олександр Якушев віддав своє життя за незалежність і свободу України, повідомили в Буринській міській раді.

По території СУМЩИНИ рашисти протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі та ранку нанесли майже 200 ударів: пошкоджено дитячий садок та газопровід… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12145-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-nanesly-maizhe-200-udariv-poshkodzheno-dytiachyi-sadok-ta-hazoprovid

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.