Сьогодні вночі та зранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 7 ударів: зафіксовано 20 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 12 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 20 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Краснопільська, Білопільська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (8 вибухів).

Хотінська громада: здійснено обстріли з міномету (2 вибухи) та стрілецької зброї.

Миропільська громада: зафіксовано авіаційний удар НАР (7 вибухів) та мінометний обстріл (2 вибухи).

Білопільська громада: з території рф з ворожого БпЛА здійснено скидання 1 боєприпасу (1 вибух)».

У селі УСПЕНКА, що в БУРИНСЬКІЙ ТГ, поховали Героя ІВАНА БОКАТОВА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12146-u-seli-uspenka-shcho-v-burynskiy-th-pokhovaly-heroia-ivana-bokatova-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.