У селі УСПЕНКА, що в БУРИНСЬКІЙ ТГ, поховали Героя ІВАНА БОКАТОВА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ІВАН БОКАТОВ, навідник механізованого відділення, Герой із села УСПЕНКА, яке входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТГ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12143-ivan-bokatov-navidnyk-mekhanizovanoho-viddilennia-heroi-iz-sela-uspenka-iake-vkhodyt-do-skladu-burynskoyi-th-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Іван Бокатов народився 15 квітня 1977 року у місті Макіївці Донецької області.

За покликом волі батьків школу закінчив в селі Зіновому колишнього Путивльського району, куди переїхала родина.

Після закінчення школи розпочалося доросле самостійне життя. Ще в ранньому віці Іван Васильович почав працювати. Як у народі говорять він був «самоучка». Перевагу надавав будівельним роботам - був гарним плиточником, столяром. У Зіновому розпочав сімейне життя.

У 2005 році родина переїхала до Успенки, на Буринщину.

–Іван Васильович був сильною, вольовою особистістю. Мав золоті руки, добре серце. Отримавши повістку, не вагаючись, пішов захищати свою сім’ю, свою родину і свою Україну, – згадувала у прощальному слові староста Успенського старостинського округу Ганна Захарченко. – Ти був хорошим сином, люблячим батьком, надійним другом. Вірним товаришем.

Воїн Іван Бокатов доєднався до війська своїх побратимів, своїх земляків, вірних і назавжди відданих синів України.

У Івана Бокатова залишилися дружина, доньки та син-підліток, повідомили в Буринській міській раді.

Вічна слава Герою!

По території СУМЩИНИ рашисти протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі та ранку нанесли майже 200 ударів: пошкоджено дитячий садок та газопровід… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12145-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-nanesly-maizhe-200-udariv-poshkodzheno-dytiachyi-sadok-ta-hazoprovid

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.