Погода на СУМЩИНІ з 11 по 13 червня 2024 року: короткочасні грозові дощі, подекуди з градом та шквалистим посиленням вітру…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА реулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 червня 2024 року: місцями дощі, грози, град… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12130-pohoda-na-sumshchyni-z-8-po-10-chervnia-2024-roku-mistsiamy-doshchi-hrozy-hrad

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчі 5 діб на Сумщині збережеться нестійка з коливаннями температури погода. Очікуються короткочасні грозові дощі, подекуди з градом та шквалистим посиленням вітру.

11 червня 2024 року погоду визначатиме улоговина циклону та атмосферний фронт: мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза, вдень місцями по області град . Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, місцями під час грози шквали 15-20 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі +16°..+21°, вдень +25°..+30°, по м.Суми вночі +19°..+21°, вдень +28°..+30°.

12 червня 2024 року буде хмарно, вночі короткочасний дощ, гроза, вдень короткочасний, місцями значний дощ, гроза, місцями град та шквали 15-20 м/с. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря складатиме вночі +16°..+21°, вдень +23°..+28°.

13 червня 2024 року очікується хмарно з проясненнями, невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +13°..+18°, вдень +21°..+26°.

Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ майже 100 ударів: пошкоджено 5 приватних житлових будинків, два з яких багатоквартирні, заклад культури… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12140-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-nanesly-po-terytorii-sumshchyny-maizhe-100-udariv-poshkodzheno-5-pryvatnykh-zhytlovykh-budynkiv-dva-z-iakykh-bahatokvartyrni-zaklad-kultury

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.