Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ майже 100 ударів: пошкоджено 5 приватних житлових будинків, два з яких багатоквартирні, заклад культури...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 10 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 15 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 76 вибухів. Обстрілів зазнали Миколаївська, Миропільська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська громади.

Миропільська громада: ворог вдарив з артилерії (3 вибухи).

Миколаївська громада: здійснено атаку FPV дронами (7 вибухів).

Хотінська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Великописарівська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (13 вибухів).

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (1 вибух) та артилерії (7 вибухів).

Шалигинська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів).

Дружбівська громада: росіяни завдали обстрілу з мінометів (15 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано обстріли з артилерії (10 вибухів) та мінометів (5 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено атаку FPV дронами (2 вибухи)».

Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки ворожих обстрілів з боку рф:

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 77 ударів.

Внаслідок чого пошкоджено п’ять приватних житлових будинків, два з яких багатоквартирні. Також пошкоджень зазнав заклад культури.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Село РИЖІВКА, що в СУМСЬКОМУ РАЙОНІ, – під повним контролем українських сил… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12139-selo-ryzhivka-shcho-v-sumskomu-rayoni-pid-povnym-kontrolem-ukrainskykh-syl

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.