Що нині відбувається у селі РИЖІВКА, яке входить до БІЛОПІЛЬСЬКОЇ ТГ, і розташоване на кордоні з росією?

Учора, 9 червня 2024 року, росзмі опублікували новину про те, що село на Сумщині нібито «освободіл» кадиров.

Натомість староста Рижівки заперечив цей факт. Чоловік хоч і евакуювався до Білопілля з середини березня цього року, але продовжує возити продукти для тих людей, які там живуть.

«Я був у суботу і неділю в Рижівці, возив хліб, інші продукти для місцевих. Там живуть 9 людей. Рижівку ніхто не захоплював. Це Україна», – зауважив Сергій Анікін.

Нині село Рижівка – це сіра зона. Туди не приїздить поліція, ДСНС та інші служби. На deepstatemap жодних змін у статусі цієї території за вчора не було, пише Кордон.Медіа.

рамзан кадиров заявив про захоплення селища Рижівка на Сумщині полком «ахмат-чечня».

Місцева влада спростувала ці заяви, наголошуючи, що російських військових у Рижівці немає.

Аналітики DeepState вказали, що ситуація в Рижівці залишається незмінною з 2022 року, оскільки село фактично є «сірою зоною».

рамзан кадиров заявив, що полк «ахмат-чечня» нібито окупував селище Рижівка Сумської області. Глава чечні заявив, що населений пункт буцімто «взяли» за 3 дні, втім, місцева влада спростувала вкиди російської пропаганди.

Про це кадиров заявив у мережі. На вкид російської пропаганди вже відреагувала місцева влада Білопільської громади, де розташована Рижівка, передав 24 Канал.

«Бійці полку «ахмат-чечня» під командуванням дорогого брата асламбека салієва спільно з військовослужбовцями інших російських підрозділів провели тактичні дії та звільнили від ворога черговий населений пункт. Це село Рижівка, яке розташоване на кордоні з Курською областю», – стверджує кадиров.

Глава чечні також опублікував відео буцімто з Рижівки й заявив, що «українська сторона зазнала значних втрат під час масштабних спланованих наступальних дій». Голова Білопільської громади Юрій Зарко в коментарі Суспільному наголосив, що російських військових у Рижівці на Сумщині немає. Зарко також додав, що у Рижівці станом на 22 травня 2024 року залишалося усього 7 людей.

Нагадаємо: село Рижівка розташоване в Сумській області на кордоні з Росією. Невелике село нині залишилося майже без людей, адже Рижівка межує з російським Тьоткіно.

У населеному пункті вже давно немає світла, інтернету, а дорога, яка йде вздовж російського кордону, замінована. Село настільки близько межує з країною-агресоркою, що навіть має спільну вулицю.

Аналітики DeepState наголосили, що від 2022 року ситуація в Рижівці незмінна. Як пишуть у мережі, до населеного пункту регулярно заходили російські ДРГ, а село – фактично є «сірою зоною».

Коментуючи відео, яке опублікував кадиров, аналітики наголосили, що це могло відбутися в будь-який інший день, адже Рижівка через географічне розташування фактично межує з російським Тьоткіно.

Проблема Рижівки – географічна. Село за річкою і фактично було сателітом цілого селища Тьоткіно. Великої доцільності кидати туди сили – немає, адже треба контролювати й Тьоткине в такому разі. Чи планує ворог провести аналогічну як біля Вовчанська операцію – планує. Чи зробить він це – покаже час. І якби там не було, але Сили Оборони мають бути готові й подібні рухи хоч якось, але відтягують наші резерви з інших ділянок, – заявили в DeepState.

Сьогодні в селі СУХОВЕРХІВКА, котре входить до складу БУРИНСЬКОКОЇ ТГ, попрощалися із «азовцем» 27-річним Героєм РУСЛАНОМ КВАШКОМ, який загинув неподалік Бахмута… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12137-sohodni-v-seli-sukhoverkhivka-kotre-vkhodyt-do-skladu-burynskokoyi-th-poproshchalysia-iz-azovtsem-27-richnym-heroiem-ruslanom-kvashkom-iakyi-zahynuv-nepodalik-bakhmuta

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.