27-річний РУСЛАН КВАШКО, старший солдат, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

На території Серебрянського лісництва у районі населеного пункту Гигорівка Бахмутського району 6 червня 2024 року віддав своє життя Руслан Іванович Квашко із села СУХОВЕРХІВКА, яке входить до БУРИНСЬКОЇ ТЕРИОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Старший солдат військової служби за контрактом, старший водій Руслан Квашко під час виконання бойових завдань із забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації, внаслідок мінометного обстрілу позиції противником, отримав поранення несумісні із життям.

Руслану Квашку у жовтні виповнилося б 28 років…

Сьогодні на одному із сільських кладовищ Суховерхівки поховали Руслана Квашка…

Вічна слава Герою!

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО: Герой за кілька кРоків до перемоги… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12133-oleksandr-tkachenko-heroi-za-kilka-krokiv-do-peremohy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.