Сьогодні по території СУМЩИНИ рашисти нанесли 8 ударів: зафіксовано 27 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 07 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 27 вибухів. Обстрілів зазнали, Хотінська, Шалигинська, Есманьська, Великописарівська громади.

Хотінська громада: здійснено мінометні обстріли (2 вибухи).

Шалигинська громада: завдано атаку FPV дроном (1 вибух) та мінометні обстріли (10 вибухів).

Есманьська громада: 8 мін скинув ворог на територію громади та здійснив атаку FPV дронами (2 вибухи). Великописарівська громада: був артилерійський обстріл (4 вибухи)».

Буринські поліцейські провели пізнавальний захід для дітей в місті БУРИНЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/osvita/12128-burynski-politseiski-provely-piznavalnyi-zakhid-dlia-ditei-v-misti-buryn

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.