По території СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: пошкоджено житловий будинок, автомобіль та магазин…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 06 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 36 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Білопільська, Середино-Будська громади.

Хотінська громада: зафіксовані мінометні обстріли (2 вибухи).

Краснопільська громада: здійснено атаку FPV дроном (1 вибух).

Середино-Будська громада: 2 міни скинув ворог на територію громади.

Білопільська громада: було скидання з БПЛА вибухового пристрою (1 вибух), гранатометні обстріли (20 вибухів) та обстріл зі стрілецької зброї».

На Сумщині поліцейські документують наслідки на місцях ворожих влучань:

«Упродовж минулої доби військові рф обстріляли 15 населених пунктів. Загалом зафіксовано 59 ударів.

Унаслідок обстрілів пошкоджено житловий будинок, автомобіль та магазин.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

По території СУМЩИНИ рашисти продовжують гатити з різних видів зброї: одна людина загинула, ще троє отримали поранення ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12126-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-prodovzhuiut-hatyty-z-riznykh-vydiv-zbroi-odna-liudyna-zahynula-shche-troie-otrymaly-poranennia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.