По території СУМЩИНИ рашисти продовжують гатити з різних видів зброї: одна людина загинула, ще троє отримали поранення…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 05 червня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 36 вибухів. Обстрілів зазнали Миропільська, Краснопільська,Хотінська, Білопільська, Дружбівська, Есманьська громади.

Миропільська громада: здійснено артилерійські обстріли (2 вибухи).

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи).

Хотінська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

Білопільська громада: завдано артилерійські (2 вибухи), гранатометні (4 вибухи), мінометні ( 2 вибухи) обстріли та скидання ВОГ з БПЛА (3 вибухи).

Дружбівська громада: 3 міни скинув ворог на територію громади.

Есманьська громада: здійснено атаку FPV дроном (3 вибухи) та мінометний обстріл (13 вибухів)».

Поліцейські документують наслідки на місцях ворожих влучань:

«На Сумщині одна людина загинула, ще троє отримали поранення – поліцейські документують наслідки на місцях ворожих влучань

Упродовж минулої доби військові рф обстріляли 28 населених пунктів. Загалом зафіксовано 138 ударів.

Унаслідок обстрілів, на жаль, загинула людина, ще троє отримали поранення. Крім того, пошкоджено сім приватних житлових будинків, два гаражі, господарчу споруду, складське приміщення одного з підприємств.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

УКРЕНЕРГО 6 червня 2024 року вводить ліміти на споживання електроенергії по всій УКРАЇНІ впродовж усієї доби… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12125-ukrenerho-6-chervnia-2024-roku-vvodyt-limity-na-spozhyvannia-elektroenerhii-po-vsii-kraini-vprodovzh-usiiei-doby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.