У селі СЛОБОДА, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, 30 травня 2024 року попрощаються з Героєм, командиром кулеметного відділення, сержантом СЕРГІЄМ ПЕТРУШЕНКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Майже чотири місяці тому, 10 лютого 2024 року, командир кулеметного відділення, сержант Петрушенко Сергій віддав своє життя біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області, повідомила Буринська міська рада.

Вірний син українського народу загинув під час виконання бойового завдання щодо утримання позицій від ворожого наступу.

Прощання із Сергієм Петрушенком відбудеться завтра, 30 травня 2024 року об 11 годині 30 хвилин у селі Слобода біля родинного будинку воїна.

Місце вічного спочинку Героя - на цвинтарі, який розташований при в'їзді до населеного пункту.

Траурна церемонія розпочнеться орієнтовно о 13 годині.

Вічна пам'ять нашим Героям!

УКРЕНЕРГО на 30 травня 2024 року не прогнозує відключення електроенергії… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12106-ukrenerho-na-30-travnia-2024-roku-ne-prohnozuie-vydkliuchennia-elektroenerhii

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.