Протягом минулої доби й сьогоднішніх ночі та ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ нанесли майже 250 ударів: пошкоджено 6 приватних житлових будинків, дві господарчі споруди та майно ФОП…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 27 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 12 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Есманська громади.

Білопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів).

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (3 вибухи).

Есманська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухи).

На Сумщині поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 244 удари.

У результаті обстрілів пошкоджено 6 приватних житлових будинків, дві господарчі споруди та майно ФОП.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Чи піде росія на СУМЩИНУ і де може початися можливий наступ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12100-chy-pide-rosiia-na-sumshchynu-i-de-mozhe-pochatysia-mozhlyvyi-nastup

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.