Чи піде росія на СУМЩИНУ і де може початися можливий наступ…

росіяни можуть відкрити ще один новий фронт слідом за Харківщиною – західніше, на території, що межує з Сумщиною, противник тримає ще одне угруповання військ. За інформацією, там перебуває від 10 до 15 тисяч особового складу, і їхня кількість динамічна.

В учорашньому зверненні Президент України Володимир Зеленський теж заявив, що окупанти готуються до наступу і в 90 кілометрів на північний захід від Харкова збирає угруповання. Там якраз починається територія Сумщини. Єдине – фінальне рішення – наступати чи ні, та коли – залишається за Москвою.

Військові ЗСУ готуються до того, що на цій ділянці українсько-російського кордону рашисти теж можуть перейти до активних наступальних дій.

Єдине – фінальне рішення – наступати чи ні, та коли – залишається за москвою…

Чи є у рашистів ударні сили для наступу на СУМЩИНУ? ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12092-chy-ie-u-rashystiv-udarni-syly-dlia-nastupu-na-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.