Попередньої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 144 ударів: пошкоджено 3 приватні житлові будинки…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 24 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 33 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Есманьська та Зноб-Новгородська громади.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).

Есманьська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Білопільська громада: зафіксовано 18 вибухів з артилерії та 5 вибухів з міномету».

На Сумщині поліцейські задокументували наслідки ворожих влучань:

«Упродовж минулої доби окупанти обстріляли населені пункти прикордоння області. Загалом нараховано 139 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 приватні житлові будинки. За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

24 травня 2024 року з 00:00 до 24:00 години на території СУМЩИНИ продовжують діяти Графіки погодинних відключень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12086-24-travnia-2024-roku-z-0000-do-2400-hodyny-na-terytorii-sumshchyny-prodovzhuiut-diiaty-hrafiky-pohodynnykh-vidkliuchen

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.