Протягом минулої доби по території СУМЩИНИ нанесли 257 ударів: поранено 2 людей, пошкоджено 5 приватних домогосподарств, адміністративну будівлю, 2 авто, приміщення ФОП та господарське приміщення…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Поліція Сумщини продовжує документувати чергові злочини армії рф Упродовж минулої доби обстрілам з території країни окупанта піддалися 27 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 257 ударів.

Внаслідок обстрілів поранення отримало 2 особи, пошкоджено 5 приватних домогосподарств, адміністративну будівлю, 2 авто, приміщення ФОП та господарське приміщення.

За кожним із фактів відкриті кримінальні провадження за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України».

Сьогодні вночі та зранку рашисти обстрілювали територію СУМЩИНИ: зафіксовано 31 вибух… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12078-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-obstriliuvaly-terytoriiu-sumshchyny6-zafiksovano-31-vybukh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.