Сьогодні вночі та зранку рашисти обстрілювали територію СУМЩИНИ: зафіксовано 31 вибух…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 22 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 31 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Конотопська та Шосткинська громади.

Миропільська громада: росіяни вдарили з артилерії (16 вибухів).

Білопільська громада: здійснено скидання боєприпасів ВОГ з БПЛА (2 вибухи).

Краснопільська громада: зафіксовано артобстріл (6 вибухів).

Крім того, ворог наніс авіаційний удар, застосувавши БпЛА типу «Шахед», по енергетичних об’єктах міст Шостки та Конотопа. Ведеться робота з відновлення електропостачання».

Сьогодні рашисти нанесли авіаційний удар по енергетичних об’єктах СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12077-sohodni-rashysty-nanesly-aviatsiinyi-udar-po-enerhetychnykh-obiektakh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.