Сьогодні рашисти нанесли авіаційний удар по енергетичних об’єктах СУМЩИНИ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Ворог наніс авіаційний удар, застосувавши БпЛА типу «Шахед», по енергетичним об’єктам міст Шостки та Конотопа.

На місцях прильотів працюють всі необхідні служби.

Наслідки атаки росіян уточнюються.

Ведеться робота по відновленню електропостачання, яке було припинене через ворожий удар.

Зберігаємо спокій, дотримуємось правил безпеки, не ігноруємо сигнали повітряної тривоги.

Енергетики відновили електропостачання в Сумському, Роменському та Охтирському районах, яке було припинено сьогодні, 22 травня вночі внаслідок ворожого авіаційного удару.

Роботи по відновленню постачання електроенергії продовжуються.

Дякуємо нашим енергетикам за оперативну, професійну та злагоджену роботу!»

Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ збито 7 рашистських «шахедів»…. ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12076-sohodni-vnochi-u-nebi-nad-sumshchynoyu-zbyto-7-rashystskykh-shakhediv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.