Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ збито 7 рашистських «шахедів»….

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«У небі над Сумщиною в ніч на 22 травня Силами протиповітряної оборони області було знищено 7 ворожих БпЛА типу “Шахед”.

Дякуємо нашим Захисникам неба!

Слава Україні!»

Сьогодні вночі рашисти вдарили по енергетичні системі СУМЩИНИ: підрозділи ППО ЗСУ збили 12 «шахедів»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12023-sohodni-vnochi-rashysty-vdaryly-po-enerhetychni-systemi-sumshchyny-pidrozdily-ppo-zsu-zbyly-12-shakhediv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.