Сьогодні в обідню пору рашисти нанесли ракетний удар по місту КОНОТОП…

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА повідомила:

«За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). За даними слідства, 21 травня 2024 року близько 14:10 год, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог завдав ракетного удару по виробничій інфраструктурі міста Конотоп Сумської області. Унаслідок атаки окупантів поранено 59-річного працівника підприємства.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів.

Досудове розслідування – Управління Служби безпеки України в Сумській області».

Наступ рашистів на СУМЩИНУ не слід виключати… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/12074-nastup-rashystiv-na-sumshchynu-ne-slid-vykliuchaty-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.