Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли майже 250 ударів по території СУМЩИНИ: поранено людину та пошкодженно приватне домоволодіння…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 20 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 49 вибухів. Обстрілів зазнали Миколаївська, Хотінська, Білопільська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська та Свеська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (5 вибухів).

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів).

Середино-Будська громада: зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії (4 вибухи).

Миколаївська громада: росіяни вдарили зі ствольної артилерії (2 вибухи).

Хотінська громада: з ворожого БПЛА здійснено скидання боєприпасу типу «ВОГ» (2 вибухи).

Есманьська громада: 7 мін скинув ворог на територію громади.

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл (11 вибухів).

Свеська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (8 вибухів).

Правоохоронці Сумщини документують наслідки обстрілів військами рф:

«Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 238 ударів.

Внаслідок обстрілів поранення отримала одна людина, пошкоджено приватне домоволодіння.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку майже 300 ударів нанесли рашисти по території СУМЩИНИ: поранено людину, пошкоджено 5 приватних будинків та водонапірну башту… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12066-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-maizhe-300-udariv-nanesly-rashysty-po-terytorii-sumshchyny-poraneno-liudynu-poshkodzheno-5-pryvatnykh-budynkiv-ta-vodonapirnu-bashtu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.