СЕРГІЮ КУШТИМЕНКУ та СЕРГІЮ БУЗУНУ, які загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ, присвоєні звання «Почесний громадянин Буринщини»

Відповідно до рішення, ухваленого на сесії Буринської міської ради, звання «Почесний громадянин Буринщини» присвоєно військовослужбовцям, які загинули при виконанні службових обов’язків (посмертно), жителям міста Буринь Сергію Івановичу Куштименку та Сергію Миколайовичу Бузуну.

СЕРГІЙ БУЗУН, солдат з міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12053-serhiy-buzun-soldat-z-mista-buryn-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.