По території СУМЩИНИ рашисти продовжують гатити з різних видів озброєння: одна жінка загинула, інша – поранена…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 16 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 36 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Миропільська, Есманьська, Середино-Будська громади. Білопільська громада: ворог бив зі ствольної артилерії (10 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Миропільська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади.

Есманьська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи)».

Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки воєнних злочинів рф:

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли 38 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 288 ударів.

Унаслідок атак одна жінка загинула ще одна отримала поранення. Крім того пошкоджено адмінбудівлю, вісім приватних та один багатоквартирний будинок.

За даними фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Із КИЄВА до СУМ курсуватиме додатковий потяг № 279/280 Київ – Суми… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12056-iz-kyyeva-do-sum-kursuvatyme-dodatkovyi-potiah-279-280-kyiv-sumy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.