КИРИЛО БУДАНОВ: «На ХАРКІВЩИНІ ситуація стабілізується, на СУМЩИНУ ворог не потикався»

За оцінкою керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, ситуація з російським вторгненням на Харківщині стабілізувалася, Сили оборони будуть вибивати противника з території, на Сумщині активізації наразі не спостерігається.

Про це Кирило Буданов заявив в ефірі національного телемарафону сьогодні, 14 травня 2024 року: «Зараз триває фаза російської прикордонної операції в Харківській області. Сказати, що ворог має значний успіх – це неправда. Разом із тим треба пам’ятати, що ситуація доволі напружена, дуже швидко змінюється. Проте ще станом на вчорашній вечір, на мій погляд, намітилась стрімка тенденція до стабілізації.

Тобто противник в принципі вже заблокований на тих рубежах, куди він зміг зайти, триває операція Сил оборони України з подальшої стабілізації та початку витіснення противника за межі нашої держави. Що стосується Сумщини. Росіяни насправді з самого початку планували подібну операцію і в цій області. Станом на зараз невеликі угруповання сил вони утримують у прикордонні (місто Суджа з боку РФ), але ситуація допоки не дозволила їм приступити до активних дій і розпочати здійснення свого плану».

На уточнююче запитання ведучого, коли ворог може почати відступати керівник ГУР зазначив, що противника сам по собі не відступить, його потрібно вибивати. Тож – бої триватимуть.

Водночас Кирило Буданов наголосив, що ситуація, станом на зараз «не є якоюсь катастрофічною», повідомила Українська правда https://www.pravda.com.ua/

Минулої доби окупанти обстріляли 31 населений пункт, сьогоднішніх ночі та ранку гатили по 8 громадах СУМЩИНИ: пошкоджено багатоквартирний будинок, 5 приватних домоволодінь, ангар та будівлю підприємства… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12047-mynuloi-doby-okupanty-obstrilialy-31-naselenyi-punkt-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-hatyly-po-8-hromadakh-sumshchyny-poshkodzheno-bahatokvartyrnyi-budynok-5-pryvatnykh-domovolodin-anhar-ta-budivliu-pidpryiemstva

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.