Погода на СУМЩИНИ з 14 по 16 травня 2024 року: місцями очікуються заморозки...

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 14 травня 2024 року погоду визначатиме південно-східна периферія антициклону: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східній сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі +1°..+6°, на поверхні грунту заморозки 0°..-5°, вдень +8°..+13°, по м.Суми вночі +2°..+4°, на поверхні грунту заморозки 0°..-3°, вдень +10°..+12°.

15 травня 2024 року: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східній сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +1°..+6°, на поверхні грунту заморозки 0°..-5°, вдень +10°..+15°.

16 травня 2024 року очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-східній сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +2°..+7°, на поверхні грунту місцями заморозки 0°..-3°, вдень +12°..+17°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.