Під час рашистських ударів по СУМЩИНІ один чоловік загинув, ще троє жителів отримали поранення…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 13 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 24 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська та Краснопільська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (12 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріли з РСЗВ (8 вибухів), мінометів (3 вибухи), удар FPV дроном (1 вибух)».

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки воєнних злочинів рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли 24 населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 210 ударів.

Внаслідок атак один чоловік загинув ще троє отримали поранення. Крім того пошкоджено шість приватних домоволодінь та три автомобілі.

За даними фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні вночі та зранку на території СУМЩИНИ зафіксовано 56 вибухів: рашисти обстріляли 5 громад… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12039-sohodni-vnochi-ta-zranku-na-terytorii-sumshchyny-zafiksovano-56-vybukhiv-rashysty-obstrilialy-5-hromad

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.