Захисники СУМЩИНИ отримали засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ)…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«ВІЙСЬКОВІ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ СУМЩИНУ, ОТРИМАЛИ ЗАСОБИ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ БОРОТЬБИ

Засоби РЕБ були придбані для підрозділів Сил безпеки і оборони за підтримки активного бізнесу Сумської області

«Сумська обласна військова адміністрація разом із активним бізнесом допомагає Збройним Силам, тим підрозділам, які захищають Сумщину, – зазначив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх. – І ми передаємо нашим бригадам засоби радіоелектронної боротьби».

Нині дуже важливою є протидія як диверсійним групам противника, так і захист нашої території від дронів та ракет. І ці засоби стануть в нагоді військовим у прикордонних громадах області.

«Дякую активному бізнесу, який сприяє підвищенню обороноздатності наших підрозділів, що захищають Сумщину», – підкреслив очільник області».

Сьогодні рашисти знову нанесли удар по околиці міста СУМИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12037-sohodni-rashchysty-znovu-nanesly-udar-po-okolytsi-mista-sumy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.