Сьогодні рашисти знову нанесли удар по околиці міста СУМИ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні, 12 травня ворог знову наніс ракетний удар по околиці міста Суми.

На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки ворожої атаки ворога уточнюються.

Попередьно, без жертв.

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, перебувайте в укриттях!

російські терористи нехтують міжнародними конвенціями, порушують правила війни, руйнуючи цивільну інфраструктуру, вбиваючи мирних жителів. Не пробачимо!»

Унаслідок рашистського ракетного удару, завданого сьогодні по передмістю СУМ, загинула жінка 1987 року народження… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12036-unaslidok-rashystskoho-raketnoho-udaru-zavdanoho-sohodni-po-peredmistiu-sum-zahynula-zhinka-1987-roku-narodzhennia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.