По СУМЩИНІ протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли майже 200 ударів: поранення отримали 4 людини, пошкоджено 12 приватних будинків, шкільну їдальню, гараж, руйнувань зазнала критична та цивільна інфраструктури...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 12 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 39 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Ворожбянська, Есманьська та Свеська громади.

Свеська громада: ворог бив з артилерії (20 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометні обстріли (8 вибухів).

Есманьська громада: 1 міну кинули росіяни на територію громади.

Ворожбянська громада: ворог вдарив з артилерії (10 вибухів)».

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«На Сумщині внаслідок обстрілу прикордонних громад 4 цивільних отримали поранення – поліцейські документують наслідки

Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 187 ударів.

Внаслідок обстрілів поранення отримали 4 цивільні особи, пошкоджено 12 приватних будинків, 3 господарчі споруди, шкільну їдальню та гараж. Також руйнувань зазнала критична та цивільна інфраструктура.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

БУРИНСЬКУ ГРОМАДУ рашисти обстріляли з артилерії… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11975-burynsku-hromadu-rashysty-obstrilialy-z-artylerii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.