Сьогодні в обідню пору під час обстрілу громад на СУМЩИНІ рашисти поранили 4 жителів, серед них 16-річного підлітка…

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА повідомила:

«За процесуального керівництва Сумської та Шосткинської окружних прокуратур проводяться досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 11 квітня 2024 року упродовж дня, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з артилерії обстрілювали цивільну інфраструктуру прикордонних населених пунктів Сумської області.

Близько 12:00 години ворог обстріляв Есманську громаду, поранення отримали 30-річний чоловік та 71-річна жінка.

Вже о 14:00 годині агресор атакував Ворожбянську громаду, поранено 16-річного підлітка та його 36-річну матір. Пошкоджено транспортні засоби, приватні домоволодіння та лінії електропередач.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області».

Сьогодні після обіду рашисти нанесли авіаційний удар КАБами по критичній інфраструктурі міста Суми…Під час обстрілу громад СУМЩИНИ поранено 2 людей різного ступеня тяжкості… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11966-sohodni-pislia-obidu-rashysty-nanesly-aviatsiinyi-udar-kabamy-po-krytychnii-infrastrukturi-mista-sumy-pid-chas-obstrilu-hromady-sumshchyny-poraneno-2-liudei-riznoho-stupenia-tiazhkosti

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.