Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 3 громади на СУМЩИНІ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 11 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 48 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Середино-Будська громади.

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (14 вибухів).Середино-Будська громада: здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи).

Миропільська громада: росіяни вдарили з артилерії (11 вибухів) та РСЗВ (20 вибухів)».

Сьогодні після обіду рашисти нанесли авіаційний удар КАБами по критичній інфраструктурі міста Суми…Під час обстрілу громад СУМЩИНИ поранено 2 людей різного ступеня тяжкості… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11966-sohodni-pislia-obidu-rashysty-nanesly-aviatsiinyi-udar-kabamy-po-krytychnii-infrastrukturi-mista-sumy-pid-chas-obstrilu-hromady-sumshchyny-poraneno-2-liudei-riznoho-stupenia-tiazhkosti

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.