На СУМЩИНІ протягом попередньої доби та нинішніх ночі і ранку зафіксовано 65 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 10 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 15 вибухів.

Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська та Середино-Будська громада.

Білопільська громада: ворог бив з артилерії (8 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Середино-Будська громада: зафіксовано артобстріл (3 вибухи).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 9 квітня 2024

Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 50 вибухів.

Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Чернеччинська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Білопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів), мінометів (4 вибухи) та здійснив обстріл FPV дроном скидання ВОГ (1 вибух).

Юнаківська громада: зафіксовано обстріли FPV дроном скидання ВОГ (2 вибухи).

Чернеччинська громада: був ракетний удар ЗРК С300 (2 вибухи).

Есманьська громада: 14 мін скинули росіяни на територію громади.

Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Середино-Будська громада: ворог вдарив з артилерії (8 вибухів) та мінометів (12 вибухів) ».

27-річний КОСТЯНТИН ГАЛАН, гранатометник, отримав три тяжкі поранення, і після останнього повернутися на фронт більше не міг: став обмежено придатним та почав службу у ТЦК та СП (відео)… ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11963-27-richnyi-kostyantyn-halan-hranatometnyk-otrymav-try-tiazhki-poranennia-i-pislia-ostannoho-povernutysia-na-front-bilshe-ne-mih-stav-obmezheno-prydatnym-ta-pochav-sluzhbu-u-ttsk-ta-sp-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.