СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ затримала «ексрегіонала»-агента фсб, який наводив авіабомби рф на СУМЩИНУ…

Як повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), речниця СБУ в Сумській області ОЛЕСЯ РАПУТА, Служба безпеки України запобігла російському авіаудару по нових лініях оборони на прикордонні Сумської області.

Для вогневого ураження українських укріпрайонів агресор планував застосувати удари керованими авіабомбами.

У результаті спецоперації СБУ «на гарячому» затримано агента фсб, який проводив дорозвідку поблизу оборонної лінії на території регіону.

Під час розвідувальної вилазки він намагався встановити точні координати військового об’єкта ЗСУ, щоб скоригувати по ньому ворожий авіаудар.

У ході затримання у зловмисника вилучено мобільний телефон, з якого він намагався відправити агресору фото та геолокацію потенційної «цілі».

Завдяки оперативному реагуванню Служба безпеки зірвала спробу російської спецслужби отримати агентурний «звіт» та використати його для підготовки повітряних атак.

За даними слідства, затриманим виявився колишній місцевий «функціонер» забороненої Партії регіонів.

Після деокупації Сумщини він був дистанційно завербований кадровим співробітником фсб для проведення розвідувально-підривної діяльності на території області.

«До уваги» російської спецслужби ексрегіонал потрапив через власні дописи в одному з месенджерів, в якому вихваляв кремлівський режим.

Для виконання ворожих завдань агент виходив на місцевість, де приховано фотографував військові об’єкти та фіксував їхні координати.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисник перебуває під вартою.

Йому загрожує довічне ув’язнення.

Спецоперацію проводили співробітники СБУ в Сумській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ перед судом постане російська інформаторка, яка коригувала удари рашистів по місту СУМИ та намагалась створити ворожу агентурну мережу… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11753-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-pered-sudom-postane-rosiianka-iaka-koryhuvala-udary-rashystiv-po-sumakh-ta-namahalas-stvoryty-vorozhu-ahenturnu-merezhu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.