Погода на СУМЩИНІ з 4 по 6 квітня 2024 року: мінлива хмарність, інколи невеликі опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 квітня 2024 року: квітневе тепло… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11922-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-kvitnia-2024-roku-kvitneve-teplo

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 4 квітня 2024 року погоду визначатиме тилова частина циклону: хмарно з проясненнями, вночі місцями, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі +4°..+9°, вдень +8°..+13°, по м.Суми вночі +6°..+8°, вдень +10°..+12°.

5 квітня 2024 році буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі -2°..+3°, вдень +8°..+13°.

6 квітня 2024 року очікується хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі +1°..+6°, вдень +12°..+17°.

СЕРГІЙ МАШИР, сержант, Герой-снайпер з БУРИНІ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11933-serhiy-mashyr-serzhant-heroi-snaiper-z-buryni-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.