По території СУМЩИНИ протягом минулої доби і сьогоднішніх ночі та ранку рашисти нанесли 126 ударів: поранено людину, пошкоджено 6 приватних будинків, 3 господарчі споруди та гараж…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 2 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області.

Зафіксовано 10 вибухів з мінометів.

Обстрілів зазнали Хотінська (2 вибухи), Новослобідська (1 вибух), Есманьська (4 вибухи), Середино-Будська (3 вибухи) громади».

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 122 удари.

Внаслідок чого травмовано цивільну особу, пошкоджено 6 приватних будинків, 3 господарчі споруди та гараж.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

На СУМЩИНІ вибухотехніки поліції знешкодили ворожий ударний безпілотний літальний апарат (відео)… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11926-na-sumshchyni-vybukhotekhniky-politsii-zneshkodyly-vorozhyi-udarnyi-bezpilotnyi-litalnyi-aparat-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.