Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі та ранку рашисти по території СУМЩИНИ нанесли понад 160 ударів: пошкоджено 3 приватних домогосподарства, адмінбудівлю, заклад позашкільної освіти, приміщення ліцею…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 17 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Есманьська громади.

Хотінська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів) та міномету (5 вибухів).

Есманьська громада: здійснено мінометний обстріл (6 вибухів)».

Війська рф продовжують обстрілювати Сумщину: поліція документує наслідки:

«Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 158 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 приватних домогосподарства, адміністративну будівлю, заклад позашкільної освіти, приміщення ліцею.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Прикордонники зупинили російську диверсійно-розвідувальну групу на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11923-prykordonnyky-zupynyly-rosiisku-dyversiino-rozviduvalnu-hrupu-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.